o nás
baterie
lisy
hodiny
chemický velín
vývoj
reference

Úvodní stránka

Řídící hodiny displeje podružné hodiny PD4 stopky ST1, ST2, STmin technická podpora Historie vývoje hodin PIK pozadí

Miniaturní stopky ST-min

malé stopky Stopky ST-min nemají ovládací prvky, jsou spouštěny a nulovány ovládacím vstupem. Stopky jsou určeny například pro měření doby, po kterou je vyjetý příslušný vstup na pultu. Čtyřmístný displej zobrazuje vteřiny a minuty. Rozměry stopek jsou 40 x 40 x 100 mm, výška číslic 15 mm.

Stolní stopky ST-1 a ST-2

Stopky se skládají ze základní jednotky, oddělené klávesnice a síťového napaječe. Základní jednotka obsahuje 9-ti místný displej, ovládání základních funkcí pomocí 3 tlačítek na předním panelu a akustickou signalizaci.

Stopky ST-1 umožňují mimo základních běžných funkcí také odečítání přednastaveného času do nuly, přičítání k přednastavenémou času a porovnávání časů (odečítání od dříve změřeného času). Stisknutí tlačítek klávesnice a dosažení nulového času je indikováno vypínatelným zvukovým signálem.

Ze stopek ST-1 je odvozen typ ST-2 a ST-2a. Stopky ST-2 mají navíc výstupní relé programovatelné pro různé režimy a vstupy START a STOP pro ovládání externím kontaktem. Stopky ST-2a na rozdíl od stopek ST-2 neobsahují výstupní relé, externí vstup START je citlivý pouze v okamžiku sepnutí externího kontaktu a ani jeho trvalé sepnutí neblokuje ovládání z tlačítek na panelu a z klávesnice. Stopky jsou určeny zejména k výrobě a editaci zvukových záznamů.

Stopky ST1, ST2 a ST2a se v současné době nevyrábějí, v případě zájmu nás kontaktujte.